Lexmark erkend als Global Print Security Leader

lexmark400275

Lexmark is erkend als een Global Print Security Leader door Quocirca, de wereldwijde brancheanalist op het gebied van print. Het rapport, The Print Security Landscape 2020, stelt dat het beveiligen van de printinfrastructuur in kantoor- en thuisomgevingen “een strategische prioriteit moet zijn”. Daarbij wordt Lexmark omschreven als een leider “met een uitgebreid product- en service-aanbod voor printbeveiliging”.
 
De ‘Secure by Design’-aanpak van Lexmark en het streven van het bedrijf naar een ‘Secure Software Development Lifecycle’ maken volgens het rapport een “transparant en uitgebreid ontwikkelingsproces” mogelijk. Dit proces is ontworpen om alle aspecten van beveiliging aan te pakken: van planning, ontwerp en implementatie - inclusief kwaliteitsborging - tot release en onderhoud.
 
In het rapport wordt ook vermeld dat Lexmark de eerste printerfabrikant is die de ISO 24243-certificering voor een volledige printer heeft behaald. De erkenning bevestigde de beveiliging van Lexmarks supply chain, van productontwikkeling en productie tot distributie.
 
“De verwachting is dat IT-beveiliging de komende twaalf maanden de hoogste prioriteit houdt als het gaat om investeringen. De afhankelijkheid van printen creëert de noodzaak voor effectieve beveiliging”, zegt Louella Fernandes, directeur bij Quocirca. “De verbeterde managed security services van Lexmark zullen het huidige MPS-aanbod versterken. Hiermee wordt het onderhoud van firmware-levels, netwerkinstellingen en toegangscontroles binnen het printerpark vereenvoudigd.”
 
Het rapport van Quocirca volgt op de introductie van Lexmarks Markvision Enterprise 4.0 Printer Fleet Management Solution. Dit is een beveiligingssoftware-oplossing die het beheer van het printerpark en updates van het beveiligingsbeleid voor meerdere apparaten vereenvoudigt. De oplossing is kosteloos beschikbaar voor klanten van Lexmark.
 
“Deze erkenning van Quocirca bevestigt onze focus op het veilig maken van onze producten en oplossingen”, aldus Peter van Broekhoven, Managing Director Lexmark Benelux. “Onze klanten vertrouwen erop dat wij een veilige printinfrastructuur bieden en we zijn er trots op dat we opnieuw worden uitgeroepen tot leider op het gebied van printbeveiliging.”
 
Ondersteunende bronnen
Meer over
Lees ook
Gebrek aan afstemming tussen werkgevers en werknemers brengt innovatie en compliance in gevaar

Gebrek aan afstemming tussen werkgevers en werknemers brengt innovatie en compliance in gevaar

Uit onderzoek blijkt een duidelijke kloof tussen management en medewerkers binnen Nederlandse organisaties. Er zijn fundamentele verschillen in hoe standaardprocessen worden begrepen en nageleefd. Deze gebrekkige afstemming belemmert innovatie, brengt de naleving van regelgeving in gevaar en ondermijnt de uitvoering van plannen.

Het gaat niet om wáár we werken. Het gaat om hóe we samenwerken

Het gaat niet om wáár we werken. Het gaat om hóe we samenwerken

Vijf jaar na de pandemie is hybride werken in Nederland niet langer een voorrecht of uitzondering. Het is inmiddels een vast onderdeel van de organisatiecultuur, waarin flexibiliteit, samenwerking en doelgerichte verbondenheid centraal staan. Maar er is nog wel werk aan de winkel.

Philips introduceert vier nieuwe multifunctionele modellen binnen de E1-lijn

Philips introduceert vier nieuwe multifunctionele modellen binnen de E1-lijn

MMD, merklicentiepartner voor Philips-monitoren, heeft vier nieuwe modellen binnen de E1-lijn aangekondigd. De monitoren beschikken over meerdere productiviteitsverhogende functies, waarmee ze aan de diverse behoeften van thuis- en kantoorgebruikers voldoen om het beste uit elke werkdag te halen.