Engelse vertaling van Nederlandse Technische Afspraak voor XLA

De Nederlandse Technische Afspraak (NTA) voor XLA* is vertaald en nu ook in het Engels beschikbaar. NTA 8038 beschrijft de eisen voor de 'Xperience Level Agreement' (XLA)-methode voor ICT bij organisaties. NTA 8038 is vrij beschikbaar.
Veel organisaties werken internationaal en met buitenlandse klanten, toeleveranciers of collega’s. Om NTA 8038 voor meerdere partijen bruikbaar te maken, is dit document naar het Engels vertaald. Deze Nederlandse Technische Afspraak (voluit ‘Xperience Level Agreement (XLA) – Minimum requirements for the use and implementation of the XLA method’) is bedoeld voor organisaties die beter willen samenwerken met hun ICT-afdeling en/ of hun ICT-leverancier. Bij de XLA-methode staat de klantbeleving centraal en er wordt gefocust op dat wat er écht toe doet.
Online event
Op 11 juni 2020 organiseerde NEN samen met Giarte, Axians en KPN het online live-event ‘NTA voor XLA: de klantbeleving centraal bij ICT’. Dit (Nederlandstalige) event is terug te kijken op de website van NEN via: https://www.nen.nl/ict/xperience-level-agreement. Op deze website staan ook de antwoorden op veel gestelde vragen.
Meer informatie
De Engelstalige versie van NTA 8038 is beschikbaar via de webshop. Lid van NEN Connect? Download de kosteloze NTA dan op de website van NEN Connect. Meer informatie over NTA 8038: www.nen.nl/xla. Voor vragen, neem contact op met Inge Piek, e-mail kid@nen.nl
*XLA is de geregistreerde merknaam van een product dat geleverd wordt door Giarte. Deze informatie houdt geen bekrachtiging door NEN in. Gelijkwaardige diensten mogen worden gebruikt als ze aantoonbaar tot dezelfde resultaten kunnen leiden.
Lees de Engelse vertaling van het persbericht op nen.nl
Meer over
Lees ook
Odido Business sluit partnerschappen met MKB Den Haag en MKB Rotterdam Rijnmond
De komende jaren zet Odido Business zich actief in om ondernemers in Den Haag en Rotterdam te helpen bij hun digitale ontwikkeling. Via deze samenwerking krijgen ondernemers ondersteuning bij het omzetten van hun uitdagingen en behoeften in concrete oplossingen op het gebied van technologie en connectiviteit.
Girona FC kiest voor WatchGuard als officiële cybersecuritypartner
Voetbalclub Girona FC heeft WatchGuard Technologies aangesteld als officiële cybersecurityleverancier. WatchGuard gaat zijn Unified Security Platform inzetten voor de beveiliging van de digitale infrastructuur van de Spaanse voetbalclub.
Cisco en NTT DATA geven mobiele werknemers wereldwijd eenvoudiger toegang tot 5G
Om in te spelen op de toenemende vraag naar flexibele en kosteneffectieve connectiviteit, bieden Cisco en NTT DATA een geïntegreerde oplossing aan, ondersteund door diensten van beide organisaties. Eerder lag de focus van connectiviteit op het verbinden van kantooromgevingen via vaste lijnen



